KA2154-SSU

Интегрални Кола

110 ден

Достапност:

Само 2 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 006137 Категорија

Опис

CTV, PAL/NTSC Video, Chroma, Synchr.

Замена: TA7698

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра