KA2101-SSU

Интегрални Кола

25 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 006135 Категорија

Опис

TV, Ton-ZF, NF-Tr, Ucc=24V

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра