K1021XA5

Интегрални Кола

3.41 

Достапност:

Само 1 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 006978 Категорија

Опис

CTV, VA-E, 110C, ~TDA 3652

Избери Валута
EUR Евра