Конектор – JC-122

Stereo Connector 3.5 mm Female PVC Black

25 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008153 Категорија

Опис

Џек Стерео женски 3,5 мм.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра