Конектор – JC-121

Конектори

25 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004312 Категорија

Опис

Џек Моно женски 3,5 мм.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра