Конектор – JC-115

Конектори

20 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004992 Категорија

Опис

Џек стерео женски 3,5 мм за ПЦБ.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра