Конектор – JC-114

Конектори

25 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003408 Категорија

Опис

Џек стерео женски 3,5 мм за на шасија.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра