Конектор – JC-112

Stereo Connector 6.35 mm Female Silver

60 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004260 Категорија

Опис

Стерео конектор 6,35 mm Женски сребрен.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра