Конектор – JC-108

Конектори

45 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004440 Категорија

Опис

Џек Моно женски 6,35 мм. метален.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра