Конектор – JC-038

3.5mm stereo headset plug jack 4 pole 3.5 mm audio plug Jack

60 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 010231 Категорија

Опис

Приклучок – 3,5 mm – стерео 4-пин.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра