Конектор – JC-022

Конектори

20 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003182 Категорија

Опис

Џек моно женски 3,5 мм за на шасија.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра