Конектор – JC-018

Конектори

35 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003548 Категорија

Опис

Џек Стерео машки 6,35 мм. Аголен.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра