Конектор – JC-013 CAVC23980ME 6.35 mm Connector

Straight | Male | Nickel Plated | Solder | Cable input diameter: 6.8 mm | Metal | Metal | Polybag |

25 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003406 Категорија

Опис

Метален моно приклучок од 6,35 mm со заштита за кабел.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра