ЛАН Штекер – ISDN-0023

Штекер Мрежен

230 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004043 Категории ,

Опис

Штекер Мрежен дупли – Кроне поврзување.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра