Кроне Клешта – ISDN-0018 Goobay Insertion tool for CAT 5 and CAT 6 cables LSA

Insertion tool for CAT 5 and CAT 6 cables; LSA

350 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 050482 Категории ,

Опис

Техника за поврзување без лемење, завртување и соголување за спроводливост со дијаметар од 0,4 mm – 0,6 mm.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра