Компресиона клешта – CSGG49530YE Compression Tool F-connectors RG58, RG59, RG6, RG7, RG11 Hardened Steel

F-connectors | RG58, RG59, RG6, RG7, RG11 | Hardened Steel

890 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 100487 Категорија

Опис

Овие клешти за компресија може да се користат за поврзување на F-конектори со RG58, RG59, RG6, RG7, RG11 коаксијални кабли.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра