Клешта – Piergiacomi PG-TRE03NB Cutting Pliers 128 mm Precision

Electronic side cutter 128 mm

490 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 005448 Категорија

Опис

• Дебелина на челик: 2,5мм
• Должина на алатот: 138mm
• Максимален капацитет на сечење 16 AWG

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра