Инвертер – INV-CCF124C

Инвертер за 4 CCF Лампи

550 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 008059 Категорија

Опис

Марка Fixapart Tип Високонапонски инвертер Влезен напон 12DC V Излезен напон 1800 V

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра