Инвертер Трансформатор – T51.0038.212

Инвертер Трафо

650 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 010019 Категорија

Опис

Инвертер Траснформатор за ЛЦД телевизор.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра