ICL7107CPLZ

Интегрални Кола

95 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 007744 Категорија

Опис

3,5 Digit, LED Driver, 0..+70C

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра