ICL7106CPLZ

Интегрални Кола

120 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 007392 Категорија

Опис

3,5 Digit, A/D-Conv., LCD Drv

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра