Кабел со Конектори – HQSS1041/1.5

Кабли со Конектори

940 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 005696 Категорија

Опис

Боја Црна Тип SCART Должина 1,5 m позлатено Да Конектор 1 SCART 6p21c Машки конектор 2 3x RCA машки.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра