Кабел со Конектори – HQS-SAC021

6.33mm – RCA adapter

120 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003538 Категорија

Опис

1- Џек моно машко 6,35мм поврзување 2- RCA женски.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра