Кабел со Конектори – CABLE-404-2 CAGP22005BK20 Stereo Audio Cable

3.5 mm Male | 3.5 mm Male | Nickel Plated | 2.00 m | Round | Black | Envelope

120 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 005907 Категорија

Опис

Кабел за поврзување паметен телефон или таблет со сет за домашно кино или радио во автомобил.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра