Батерија – Energenie CR2016 3V Lithium

Button cell CR2016

40 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002993 Категорија

Опис

Цената е за едно парче!

CR2016 литиумска батерија 3V.
Високи перформанси и долг животен век.
Еднократна употреба, не може да се полни.

Спецификации
Димензии, mm: o19,85, висина: 1,5
Нето тежина: 1,6 g
Капацитет, mA: 80

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра