Рачка за Леткум – HQ-SOLDER/IR SOIR10

Replacement Soldering Iron | for SOIR48DI

990 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 005851 Категорија

Опис

Рачка за леткум со регулација: HQ-SOLDER/20-30

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра