Врв за Леткум – HQ-SOLDER/TIP1 SOTI1

1.0 mm | Round | Suitable for: Universal | Silver

145 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 009713 Категорија

Опис

Врв за леткум, димензија: 1,0 mm за прецизно лемење

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра