Слушалки – HPBT1201BK Wireless Over-Ear Headphones Bluetooth 5.0

Maximum battery play time: 20 hrs | Built-in microphone | Press Control | Voice control support | Volume control

990 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 002317 Категорија

Опис

Уживајте во стриминг музика и телефонски повици со овие Nedis® Bluetooth® 5.0. Овие слушалки имаат време за репродукција до 20 часа, а може да се користат и со вклучениот аудио кабел кога батеријата е празна.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра