DG302-SMD

TO-252

80 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004827 Категорија

Опис

N-CH IGBT TR 330V 45A

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра