2SC5802

Транзистори

130 ден

Достапност:

Само 2 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008042 Категорија
Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра