Кабел со Конектори – Cable Type-C to Type-C 1M 3.6A Quick Charge

TYPE C -> TYPE C

90 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008194 Категорија

Опис

MS ТИП C – ТИП C, 1м, бела боја.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра