HA17902P-HIT

Интегрални Кола

40 ден

Достапност:

Само 2 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 007390 Категорија

Опис

Quad Operational Amplifier

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра