HA1388-HIT

Интегрални Кола

530 ден

Достапност:

✅ На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 006122 Категорија

Опис

NF-E, 18V, 4A, 18W(13V/4R)

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра