Конвертор на Сигнали – Goobay HDMI/VGA adapter nickel-plated black 0.15m – HDMI type A to VGA female 15-PIN

HDMI™/VGA adapter, nickel-plated

380 ден

Достапност:

Нема на залиха

Опис

HDMI™ машко (тип А) – VGA женски (15-пински) пренесува HDMI™ сигнали до VGA вкл. пренос на звук (3,5 мм стерео приклучок).

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра