Фастонг Конектор – Goobay Butt Connector, blue, suitable for cables with core cross-section of 1.5-2.5 mm

suitable for cables with core cross-section of 1.5-2.5 mm

ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 017042 Категорија

Опис

Погоден за кабли со пресек 1,5-2,5 mm. Сина боја.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра