Фастонг Конектор – Fastong ST-001

Fast on ring red

ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 009978 Категорија

Опис

А: 3.2 Б: 5.5 • Боја: Црвена • 0.5 – 1.5 mm2

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра