Фастонг Конектор – Fastong ST-112

Fast on ring blue

ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008258 Категорија

Опис

А: 4.3 Б: 7.2 • Боја: Сина • 1.5-2.5mm2

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра