Кабел со Конектори – FireWire IEEE1394 Cable 6P/6P 1,8m

Кабли со Конектори

190 ден

Достапност:

Нема на залиха

Опис

Конектор 1- FireWire 6-пински машки конектор 2- FireWire 6-пински машки.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра