FDS8858CZ

Интегрални Кола

100 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002236 Категорија

Опис

Dual N & P-Channel PowerTrench® MOSFET
N-Channel: 30V, 8.6A, 17.0m? P-Channel:
-30V, -7.3A, 20.5m?

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра