Фастонг Конектор – Fastong ST-206

Fastong 9.4mm

10 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 100452 Категорија

Опис

Пресек на кабел: 4,00 – 6,00 mm2

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра