Фастонг Конектор – Fastong ST-102

Fast on ring blue

ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002536 Категорија

Опис

А: 4.3 Б: 8.0 • Боја: Сина • 1.5-2.5 mm2

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра