Фастонг Конектор – IGLICASTA PAPUCA 2.5mm

Fast on ring BLUE

ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003192 Категорија

Опис

• Боја Сина •2.5mm

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра