Фастонг Конектор – Fastong ST-175

Fast on ring blue

ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004319 Категорија

Опис

А: 6.3 Б: 0.8 Боја: Сина • 1.5-2.5mm2

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра