Фастонг Конектор – IGLICASTA PAPUCA 6mm

Fast on ring Yellow

ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002129 Категорија

Опис

• Боја Жолта • 6mm

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра