Фастонг Конектор – Fastong ST-161

Fast on ring blue

ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004613 Категорија

Опис

А: 2.8 Б: 0.8 • Боја: Сина • 1.5-2.5mm2

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра