Фастонг Конектор – Fastong ST-005

Fast on ring red

ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003388 Категорија

Опис

• Боја: Црвена • 2.8/0.8MM

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра