Вентилатор – Fan DC 70x70x15mm Sleeve Bearing

Вентилатори

150 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002598 Категорија

Опис

Вентилатор , 70x70x15 mm, 4000 вртежи во минута.12V

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра