Вентилатор – Fan DC 60x60x25mm Sleeve Bearing

Вентилатори

150 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 008682 Категорија

Опис

Вентилатор , 60x60x25 mm, 4200 вртежи во минута.12V

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра