Вентилатор – Case Fan 120x120x25 Gembird Ball Bearing

Вентилатори

250 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003746 Категорија

Опис

Вентилатор за куќиште за компјутер 120x120x25.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра