Кертриџ – EPSON BL.T050

Кертриџ за принтер EPSON

82 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004732 Категорија

Опис

Боја за принтер: Epson Stylus Color 400/ 440/ 460/ 500/ 600/ 640/ 660/ 670/ Epson Stylus Photo/ Photo EX/ Photo EX2/ Photo 900/ 700/ 710/ 720/ 750/750

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра